Kurumsal

Bizi Yakından Tanıyın..!

Temelleri 1996 yılında Firma sahibi Uğur beyin babası tarafından Antalya Serik ilçesinde atılan firmamız 2002 yılına kadar ahşap pencere ve kapı imalat faaliyetleri göstermiştir. 2002 yılında modern çağın gereği üzerine plastik doğrama üretimine başlayan firmamız Antalya merkez ilinde plastik pencere/kapı imalat, satış ve montaj işlemine başlamıştır.

2010 yılında yine çağın gereği olarak bünyesine katlanır cam balkon sistemlerinin Türkiye de öncü markası olan ALBERT GENAU dan bölge bayiliği anlaşması yapmıştır. 2014 yılından itibaren büyüme hedefini bu sektöre kaydıran firmamız bu yıldan sonra Antalya merkezde 1000 m2 alanda ALBERT GENAU cam balkon sistemlerinin satış, üretim ve montaj işlemlerinde bölgesinin profesyonel hizmet veren en büyük cam balkon kuruluşlarından biri olmuştur.

Bünyesinde 10 kişilik üretim 4 kişilik satış ve 12 kişilik montaj personelleri ile şehrine iyi bir istihdam sağlayan şirketimiz 2 adet satış mağazası ve Antalya ilçeleri satış mağazaları ile hizmet vermektedir.

Founded in 1996 by the owner of the firm Uğur brain father in the town of Antalya Serik, our company has been manufacturing wooden windows and doors until 2002. Our company started production of plastic joinery in 2002 in accordance with the modern era and started to manufacture, sell and assemble plastic windows / doors in the center of Antalya.

The folding glass balcony systems as required by the constitution to age again in 2010. Turkey is also on this way ALBERT GENAU with leading brands. Our company, which has shifted its growth target to this sector since 2014, has become one of the biggest professional services of ALBERT GENAU glass balcony systems in the area of ​​1.000 m2 in Antalya center.

Our company which provides a good employment to the city with its production of 10 people, sales of 6 people and assembly personnel of 12 people, serves with 8 dealers company and 2 sales stores in Antalya.

UGK Cam Balkon

Misyon & Vizyonumuz

Vizyon

Müşteri beklentilerinin önünde olma arzusu ile tasarladığı yenilikçi ürünleri, müşteri memnuniyetine bakış açısı, yönetici ve çalışanlarının potansiyeli, sürdürülebilir farklı iş modeli ile ulusal ve uluslar arası piyasalarda, paydaşlarının çalışmaktan gurur duyduğu bir firma ve tüketicilerinin bir numaralı tercihi olmak…

Misyon

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı “güzelleştirme”, onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

  • Mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • Tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • Daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik.  Kendimizi bir “sistem firması” olarak konumlandırdık.  Bize göre sistem firması, ekonomik fayda yaratan yenilikler odağında çalışan,  herkesin yaptığı işleri, standardı satın alan, herkesin yapamadığı, katma değer yaratan işleri tasarlayan ve üreten firmadır. Bu firma için tasarım, fikir, patent, farklılık kelimeleri olmazsa olmazlarımızdandır.

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri “üretici bayilik” iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.