Duru Y.

Başta Uğur bey olmak üzere çok ilgiliydiler hepsine teşekkür ederiz bir daha cam balkon yaptırmak istersem ulaşacağım tek numara bu numaradır.

Hande D.

Çok kıymetli insanların titizlikle çalıştığı profesyonel bir işletme , bir sonra ki projemde yine kesinlikle tercih edeceğim.

Tayfun K.

İlgi alaka çok iyi. İş ciddiyeti olan nadir firmalardan.. Küçük bir balkon kapatacaklar, iş bitince yorumlarımı ekleyeceğim… İşinin ehli bir usta, Mustafa usta (soyadı Çökmez idi sanırım) geldi, işini yaptı,

B. R.

Hayatımda gördüğüm en güzel işcilikti bu kadar temiz bir çalışma daha önce hiç görmedim çok memnun kaldık başta Uğur Bey olmak üzeri çalışan herkese çok teşekkür ederiz.

C. G.

Geçen yıl yaptırdığım ve memnun kaldığım cam balkonda yaşadığım sorunu çözen Uğur Bey ve Ekibine teşekkürler.

M. A.

Kaliteli ürün ve işçilik sunan nadir işletmelerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim. Uğur beyin ilgi alakasından dolayıda kendisine çok teşekkür ediyorum.

R.R.

Yeni açıcak olduğumuz işletmemiz için yaptırdığımız cam kapılardan ciddi anlamda kaliteli bir hizmet aldık. Random Razer olarak çok memnun kaldık. Bir sonraki işlerimizde de beraber çalışmak dileğiyle.

I.C.

Başta uğur bey olmak üzere montajı yapan ustanın eline sağlık. Çok kısa sürede ölçüyü alıp cam balkonu uyguladılar. Piyasa araştırmalarıma göre iyi fiyat iyi performans diyebilirim. Su geçirmeyeceğini taahhüt ettiler.

Hafiz K.

Cam balkon çeşitliliği oldukça fazla olduğunu biliyoruz bu noktada Kaliteyi ve iyi bir işçiliği istiyorsanız mutlaka ugk cam balkon ilk adresiniz olmalı.

Nazan D.

Kalitenin olduğu yerde genelde fiyat yüksek seviyelerde olur. Fakat burası öyle bir yer değil. En kaliteli cam balkon ve benzeri hizmetleri alırsınız ve çok uygun koşullarda ödersiniz.
Yardıma İhtiyacınız Var mı?
Bizi Arayın